Bestuur

Functie Naam telefoon email
Voorzitter Feike Buma 06-23214077
voorzitter@marathonschaatsenfriesland.nl
Secretaris Douwe Boonstra 06-42560097
secretaris@marathonschaatsenfriesland.nl
Budgetbewaker Barend Schaap 0513-625537
Barendschaap@marathonschaatsenfriesland.nl
Baancontactpersoon Thialf Johannes Zijlstra 0513-627600
Baancontactpersoon@marathonschaatsenfriesland.nl
Baancontactpersoon Elfstdenhal Wiesje Wiersma 06-42281151 Wiesjewiersma@marathonschaatsenfriesland.nl
Coördinator juryzaken (geen TC Lid) Henk Jansen 0513-681702
Henkjansen@marathonschaatsenfriesland.nl
Coördinator trainers en trainingszaken  
Wedstrijdsecretaris/ Erik Jansen 06-45390930

(na 18:00 uur)


Erikjansen@marathonschaatsenfriesland.nl
Systeembeheerder

(geen TC Lid)

Adviseur (geen TC lid) Rein Zwart 0513-622214
Reinzwart@marathonschaatsenfriesland.nl
© 2016 Frontier Theme