Bestuur

Functie Naam telefoon email
Voorzitter Joop Feenstra 06-51593875
voorzitter@marathonschaatsenfriesland.nl
Secretaris Rianne Bruinsma 06-13034111
secretaris@marathonschaatsenfriesland.nl
Budgetbewaker Barend Schaap O513 625537
Barendschaap@marathonschaatsenfriesland.nl
Baancontactpersoon Johannes Zijlstra 0513-627600
Baancontactpersoon@marathonschaatsenfriesland.nl
Coördinator juryzaken (geen TC Lid) Henk Jansen 0513-681702
Henkjansen@marathonschaatsenfriesland.nl
Coördinator trainers en trainingszaken  
Wedstrijdsecretaris/ Erik Jansen 06-45390930

(na 18:00 uur)


Erikjansen@marathonschaatsenfriesland.nl
Systeembeheerder
Lid baancommissie Wolter Zwart 0513-671638
Wolterzwart@marathonschaatsenfriesland.nl
Adviseur (geen TC lid) Rein Zwart 0513-622214
Reinzwart@marathonschaatsenfriesland.nl

Toekomstige evenementen

Er zijn momenteel geen toekomstige events.

© 2016 Frontier Theme