Bestuur

Functie Naam telefoon email
Voorzitter Joop Feenstra 06-51593875
voorzitter@marathonschaatsenfriesland.nl
Secretaris Rianne Bruinsma 06-13034111
secretaris@marathonschaatsenfriesland.nl
Budgetbewaker Barend Schaap O513 625537
Barendschaap@marathonschaatsenfriesland.nl
Baancontactpersoon Johannes Zijlstra 0513-627600
Baancontactpersoon@marathonschaatsenfriesland.nl
Coördinator juryzaken (geen TC Lid) Henk Jansen 0513-681702
Henkjansen@marathonschaatsenfriesland.nl
Coördinator trainers en trainingszaken  
Wedstrijdsecretaris/ Erik Jansen 06-45390930

(na 18:00 uur)


Erikjansen@marathonschaatsenfriesland.nl
Systeembeheerder

(geen TC Lid)

Adviseur (geen TC lid) Rein Zwart 0513-622214
Reinzwart@marathonschaatsenfriesland.nl

Toekomstige evenementen

  1. 5e Regio Marathon N/O

    3 december 17:30 - 22:00
  2. 3e Baanwedstrijd

    11 december 18:00 - 22:00
© 2016 Frontier Theme