Bestuur

Functie Naam telefoon email
Voorzitter Joop Feenstra 06-51593875
voorzitter@marathonschaatsenfriesland.nl
Secretaris Douwe Boonstra 06-42560097
secretaris@marathonschaatsenfriesland.nl
Budgetbewaker Barend Schaap 0513-625537
Barendschaap@marathonschaatsenfriesland.nl
Baancontactpersoon Johannes Zijlstra 0513-627600
Baancontactpersoon@marathonschaatsenfriesland.nl
Coördinator juryzaken (geen TC Lid) Henk Jansen 0513-681702
Henkjansen@marathonschaatsenfriesland.nl
Coördinator trainers en trainingszaken  
Wedstrijdsecretaris/ Erik Jansen 06-45390930

(na 18:00 uur)


Erikjansen@marathonschaatsenfriesland.nl
Systeembeheerder

(geen TC Lid)

Adviseur (geen TC lid) Rein Zwart 0513-622214
Reinzwart@marathonschaatsenfriesland.nl

Toekomstige evenementen

  1. Landelijke Finale Marathon 11stedenhal

    2 maart 19:00 - 22:00
  2. 6e Baan wedstrijd Heerenveen

    4 maart 18:00 - 22:00
© 2016 Frontier Theme